Juráška Tretorn cup 2013

V sobotu 29.června se na tenisovém hřisti na Jurášce uskutečnil 2.ročník tenisového turnaje ve čtyřhře.Tentokrát pod názvem Juráška“Tretorn“cup.

Turnaje se zúčastnilo 8 dvojic,včetně obhájců loňského vítězství-Pepy Baboráka a Tomáše“Berdycha“Janaty.Účastníci byli rozděleni do dvou čtyřčlenných skupin. Po celodenních bojích ve skupinách si účast ve finále vybojovali obhájci prvenství Pepa Baborák,Tomáš Janata a nově sestavená dvojice Marek Lukeš,Richard Štulík.

Očekával se dlouhý a vyrovnaný duel.První set však překvapivě skončil jednoznačným výsledkem 6:2 pro dvojici Lukeš,Štulík. Ve druhém setu se obhájci prvenství dostali do rychlého vedení 4:0 a zdálo se,že se rozhodne až ve třetím setu.Dvojice Lukeš,Štulík však šesti vyhranými gamy v řadě výsledek otočila na svou stranu a po setech 6:2,6:4 se stala vítězem letošního turnaje.